Hakkımızda

          15 yılı aşkın süredir Orta ve Alçak Gerilim (OG / AG) Koruma ve Kumanda Ekipmanları İmalat, Montaj ve Devreye Alma Konularında faaliyetlerini sürdüren uzman kadrosu ile Mekay Enerji yeni oluşumuyla gücünüze güç katmaya hazırız…

        Mekay Enerji dünyada her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bu güne kadar rekabet etme gücünü kaliteli üretim ile sağlamıştır. Hizmet ilkesini hızlı ve kaliteli ürün imalatı olarak benimseyen ve bu şuurla yoluna devam etmiş ve bundan sonrada hep daha iyiye gitmek için çalışacaktır. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için, firma çalışanlarının tecrübeli çalışanlardan olmasına büyük bir ciddiyet gösteririz.

      Geniş üretim ve AR-GE olanaklarına sahip olan Mekay Enerji ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Ürünlerimizde, kaliteye, standartlara ve titizliğe önem vermektedir. Müşterilerine sürekli ve kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla çalışan Mekay Enerji bilgili ve uzman teknik personeli ile satış sonrası destek hizmetlerini de eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.